Size bir telefon kadar yakınız
0 553 574 97 65
Dil Seçin
trende

Van Barkod Sistemi

11.10.2019
3 görüntülenme
Van Barkod Sistemi

Barkod Sistemi

Van Barkod sistemi Kurulumu kolay, kullanımı kolay Ertansoft barkod sistemi programı, kobi ve küçük işletmelerin mağaza operasyonlarını iyileştirmeye, verimliliği en üst düzeye çıkarmaya ve müşteri hizmetlerini geliştirmeye olanak sağlar.

Ertansoft barkod sistemi, perakendeci işletmelerin mağaza performansını yükseltmeye ve rekabet gücünü korumasına katkı sağlar.

Ertansoft  müşterileri incelemeye ve satış verilerini kaydetmeye ek olarak, satışlarınızın, ürünlerinizin, müşterilerinizin ve çalışanlarınızın bilgilerini bir araya getirerek işinizin merkezi haline gelir ve böylece işinizi daha verimli yönetebilirsiniz.

Bir müşteri ödeme sırasında beş dakika bekleyebilirken, bugün, iki dakika bile tahammül edememektedir. Sonuç olarak, perakende satış için hız ve doğruluk, müşteri deneyiminde ve satışlarda kritik bir önem taşımaktadır.

Ertansoft , donanım ve özel pos çözümü geliştirme dahil olmak üzere eksiksiz bir Hizmet sunar. İşletmelerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için esnek modülleri ile genişletilebilir.

Ertansoft  ile :

  • Müşteri hizmetlerini geliştirir.
  • Satış, çapraz satış ve ödeme sonrası aktivitelerle müşteri etkileşimini sağlar
  • Ödeme işlemilerini  daha etkili hale getirerek hızlandırır.

Ertansoft  her satış işlemini kaydeder, böylece   stok mevcutlarınız her zaman günceldir. Daha da iyisi, satışla ilgili çok daha fazla bilgiyi elle takip edebileceğinizden çok daha kolay yapabilirsiniz.

Bu bilgilere dayanarak raporlar , sipariş ve ticari satış konusunda daha iyi çözümlemeler sağlarsınız.

Barkod sistemi yararları :

  • Tüm verilerini analiz edebilir, raflarınızdaki tüm ürünlerin ne kadar iyi sattığını öğrenebilir ve satın alma seviyelerini buna göre yapabilirsiniz.
  • Barkod okuyucu ve yazarkasa cihazlarını barkod yazılımı ile entegre ederek fiyatlandırma ve tahsilat doğruluğunu sağlayabilirsiniz.

Ertansoft  para çekmecesi, barkod okuyucu, yazar kasa ve fatura yazıcısı olmak üzere, mağaza ödeme noktasında ilave cihazlarla kullanma imkanı sunar.

Ön muhasebe, cari alacak hesapları, cari borç hesapları, satın alma ve stok kontrol sistemleri barkot sistemi ile gelen temel modüllerdir.

Barkod Sistemi nasıl çalışır?

Çok şubeli satış yapan işyerlerinde , Ertansoft  programı online ve offline (çevirimiçi ve çevrimdışı) çalışma özelliği ile satışları merkezinizde toplar. Şube ve merkezde internet bağlantısının aktif olması durumunda gerçekleşen her satış anlık olarak merkezinize gönderilir.. Şube veya merkez’de internet olmaması durumunda offline (çevimdışı) özelliği sayeside satış yapmaya devam eder. İnternet bağlantısı geri geldiğinde gerçekleşmiş satışlar sistem tarafndan arka planda merkeze gönderilir.

 

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

WhatsApp chat