Size bir telefon kadar yakınız
0 553 574 97 65
Dil Seçin
trende

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular
Aklınıza Takılan Bazı Soruları Aşağıdaki Açıklamalarda Bulabilirsiniz..
Ücretsiz Danışmanlık Yapıyor musunuz?
İl sınırları içerisinde yapılan Tüm Keşifler Ücretsizdir?.
Yazılımı Nasıl Satın Alabilirim?
Sistem üzerinden satın almak istediğiniz yazılımı üye olduktan sonra satın al butonu ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli adımları tamamlayarak formları eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Yinede işlemlerde herhangi bir sorunla karşılaşıldığı takdirde iletişim bölümünden veya canlı destekten bize ulaşabilirsiniz..
Satın Aldıgımda Ürünler Nasıl Kurulacaktır?
Satın aldığınız ürün, ödeme onaylandığında hesabınız sayfasında siparişlerim alanına eklenir. Sipariş detayınızdan tüm dosya erişim linkleri ve resimli anlatım konuları aktif olur bu konular ile kurulumu kendiniz kolayca yapabilir veya ücretsiz kurulum talep edebilirsiniz.
Kredi Kartıyla Taksitli Ödeme Yapılabilinir mi?
Kredi kartı ile satın almak istediğinizde ürünün siparişini kredi kartı ödeme yöntemini seçerek tamamlayınız. Daha sonra çıkan ekranda taksitli veya tek çekim kredi kartı ödemesi yapmak istediğinizi bildiriniz.
Yazılımlarda Yıllık veya Aylık Ödeme Yapacak mıyız?
Tüm ürünlerimizde Sadece 1 kere ödeme gerçekleştiriyorsunuz aylık veya yıllık ödeme yoktur. Ömür boyu Lisanslanmaktadır.
Güvenlik Kamerasını Sabit ip olmadan izleyebilir miyim?
Evet, yeni bulut teknolojisi ile artık bu mümkün, sabit (statik) ip olmadan da izleme olanağınız var. Hem mobil telefonunuzdan hem de bilgisayarınızda izleme yapabilirsiniz.
Kayıt Cihazındaki Görüntülerden Flaskdisk v.b Yedek aktarabilir miyim?
Öncelikle USB diski kayıt cihazına takıyoruz. Mouse(fare) kullanarak daha kolay yedek alabilirsiniz. Mousedan sağ tuşu tıklayın, açılan pencere de Ana Menu vardır. Ana Menüye tıkladığınızda Kullanıcı Adı ve Şifre girişi soracaktır. Giriş yaptıktan sonra Yedek yazan bölüme tıklıyoruz. Açılan ekranda USB diski seçiyorsunuz. Açılan saat ve tarih ekranından yedeğini almak istediğiniz zamanı belirliyor ve EKLE butonuna tıklıyorsunuz. Sıralı halde kayıtlar gelecektir. Almak istediklerinizi seçip ekranın en altındaki BAŞLAT butonuna tıklıyoruz.
Güvenlik Kayıt Cihazı için Özel Hardisk var mıdır?
Evet, güvenlik kayıt cihazları için özel harddiskler üretilmektedir, daha performanslı ve stabil çalışmaktadır.
Alarm Sistemini Nasıl devreye sokar yada Nasıl devreden çıkarabilirim?
Alarm sistemini çalıştırmak veya kapatmak için dilerseniz uzaktan kumanda kullanabilir veya şifre paneline şifrenizi girebilirsiniz. Sistem devrede iken evinize/iş yerinize geldiğinizde ise şifrenizi girmek ve sistemi kapatmak için size belirli bir süre verilecektir.
Elektrik Kesintisi Olduğu zaman alarm sistemi Çalışmaya devam eder mi?
Alarm sistemleri elektrik kesintisi ya da kötü niyetli kişiler tarafından elektrik sistemine müdahale edilmesi durumlarında alarm paneli üzerinde bulunan akü ile uzun süre çalışmaya devam eder. Elektriğin uzun süreli kesintisi durumunda akü son gücüyle alarmı devreye alır. Siren sesli uyarı verir. Alarm İzleme Merkezi’ne de uzun zamandır elektrik olmadığına dair uyarı gider. Güvenlik sisteminiz her koşulda yaşam alanınızı korumaya devam eder.
[Toplam:0    Ortalama:0/5]
WhatsApp chat